Üye Giriş
Üye Kayıt

Aykut Kocaman'dan Fenerbahçe Açıklaması

Aykut Kocaman'dan Fenerbahçe Açıklaması

Spor Toto Süper Lig'de Atiker Konyaspor, Medipol Başakşehir'e 3-0 mağlup oldu. Mücadele sonrası düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Fenerbahçe ile anlaştığı yönündeki iddialarla ilgili ''Söylenecek hiçbir şey yok. Çünkü böyle bir anlaşma yok'' dedi.

Spor Toto Süper Lig
'de Atiker KonyasporMedipol Başakşehir'e 3-0 mağlup oldu. Mücadele sonrası düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Aykut KocamanFenerbahçe ile anlaştığı yönündeki iddialarla ilgili ''Söylenecek hiçbir şey yok. Çünkü böyle bir anlaşma yok'' dedi.

Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, maçı hak eden takımın kazandığını belirtti. Kocaman, ''Doğru oynayan, daha fazla isteyen ve istediklerini yapma iradesi gösteren takım Medipol Başakşehir oldu. Bizim açımızdan da ağır bir skor oldu. Kendi sahamızda alıştığımız bir skor değil'' dedi.

Bir basın mensubunun "Fenerbahçe ile anlaştığınız söyleniyor. Bu söylemler takıma olumsuz etki ediyor mu?" sorusuna Aykut Kocaman, Fenerbahçe ile her hangi bir anlaşma yapmadığını belirterek, ''Söylenecek hiçbir şey yok. Çünkü böyle bir anlaşma yok'' dedi.


Tags:

X